A dëshironi pajtimtarët FALAS në YouTube dhe FALAS në YouTube pëlqime?

A doni më shumë pajtues dhe ju pëlqen angazhimi në videot tuaja në YouTube? Vendosni URL-në tuaj të kanalit YouTube për t'u identifikuar dhe për të filluar!

Merrni parapaguesit falas në YouTube tani! or Blej abonentë në YouTube

Regjistrohuni dhe hyrni

Regjistrohuni dhe hyrni

Regjistrimi dhe regjistrimi zgjat 30 sekonda!

Aktivizoni një Plan

Aktivizoni një Plan

Aktivizoni planin tonë jashtëzakonisht të popullarizuar dhe efektiv falas, ose provoni një plan të paguar.

Shikoni rritjen tuaj të kanalit

Shikoni rritjen tuaj të kanalit

Shikoni pajtimtarët e kanalit tuaj dhe pëlqimet e videos rriten!

Planet e lira dhe të paguara

Planet e përshtatura dhe çmimet që i përshtaten nevojave tuaja

STARTER

Falas përgjithmonë!

STARTER
Falas
 • Fitoni 5 pajtimtarë në 12 orë
 • Abonentët janë me mbajtje më të ulët
 • Ju Abonoheni dhe Pëlqeni 6 Video
 • Ju aktivizoni manualisht planin
 • Aktivizoni 1x Everydo orë 12

 • Numri i pajtimtarëve duhet të jetë publik
 • Duhet të ketë postuar 1+ Video
 • Ndaloni të përdorni në çdo kohë!

Ndërmarrje

Rruga drejt Pro

Ndërmarrje
20
 • Fito 75-100 abonentë në javë!
 • Abonentët janë me mbajtje të lartë
 • Ju Abonoheni dhe Pëlqeni 0 Video
 • Plani është 100% Automatik
 • Aktivizohet Vetë do ditë

 • Numri i pajtimtarëve duhet të jetë publik
 • Duhet të ketë postuar 1+ Video
 • Anulo në çdo kohë!

Elitë

Në rrugën e shpejtë

Elitë
 • Fito 150-200 abonim në javë!
 • Abonentët janë me mbajtje të lartë
 • Ju Abonoheni dhe Pëlqeni 0 Video
 • Plani është 100% Automatik
 • Aktivizohet Vetë do ditë

 • Numri i pajtimtarëve duhet të jetë publik
 • Duhet të ketë postuar 1+ Video
 • Anulo në çdo kohë!

Njeri i famshëm

Plani i Rockstar

Njeri i famshëm
80
 • Fito 300-400 abonim në javë!
 • Abonentët janë me mbajtje të lartë
 • Ju Abonoheni dhe Pëlqeni 0 Video
 • Plani është 100% Automatik
 • Aktivizohet Vetë do ditë

 • Numri i pajtimtarëve duhet të jetë publik
 • Duhet të ketë postuar 1+ Video
 • Anulo në çdo kohë!

15 mënyra për të marrë më shumë abonentë falas në YouTube për biznesin tuaj

A e dini se ka afërsisht 1.86 miliardë përdorues të YouTube në mbarë botën në 2021? 18% e njerëzve përdorin YouTube veçanërisht për të ndjekur kompanitë dhe markat.

Këto statistika e bëjnë qartë të qartë se nëse ju si pronar biznesi nuk po shfrytëzoni fuqinë e YouTube, po humbni shumë! Përmbajtja video është e ardhmja. Ndihmon pa mundim për të zgjeruar shtrirjen tuaj dhe për të ndërtuar ndërgjegjësimin për markën. Por me një konkurrencë të tillë, si dalloheni nga oqeani i madh i përmbajtjes video që është lehtësisht i arritshëm?

Në këtë blog, ne kemi përmbledhur 15 këshilla dhe truqe të dobishme për të mbledhur abonentë falas në YouTube për ta çuar biznesin tuaj në një nivel tjetër. Le të zhyten drejt e brenda!

1. Kërkoni nga auditori juaj që të regjistrohet

Sado klishe të duket kjo, thjesht inkurajimi i auditorit tuaj të abonohet në kanalin tuaj ndonjëherë mund të jetë gjithçka që duhet për të fituar abonentë falas në YouTube. Quiteshtë shumë e ngjashme me atë se si i përfshini CTA -të (Thirrja në Veprim) drejt fundit të postimeve tuaja në blog, faqeve të uljes ose postimeve të tjera të mediave sociale.

Për shembull, ju mund ta filloni videon tuaj duke u kërkuar shikuesve tuaj të regjistrohen në kanalin tuaj nëse dëshirojnë të shohin më shumë përmbajtje nga ju në mënyrë të vazhdueshme.

Nëse mendoni se fillimi i një video duke kërkuar një abonim ju bën të ndiheni si shitës, mund ta bëni këtë në fund të videos. Mos harroni të demonstroni pse vlen të abonoheni në kanalin tuaj dhe përmbajtjen që sillni në tryezë në dobi të shikuesve tuaj. Jini të sinqertë dhe tregojuni atyre se çfarë do të thotë angazhimi i tyre për ju dhe si ju ndihmon të krijoni përmbajtjen më të mirë si krijues.

2. Krijoni një përmbajtje tërheqëse

Kjo mund të duket si diçka pa mend, por ende duhet të përmendet. Shumë krijues fillestarë të YouTube mendojnë se mund të bëhen ndjesia tjetër e madhe e YouTube duke postuar përmbajtje mesatare. Lajme flash: Nuk mundesh! Interneti është i përmbytur me video dhe përmbajtje të të gjitha llojeve. Me kaq shumë mundësi për të zgjedhur, duhet të jeni në gjendje të ofroni diçka unike për audiencën tuaj që ata të shikojnë kanalin tuaj dhe të regjistroheni në të. Nëse jo, ata gjithmonë kanë një mundësi për të kaluar në kanalin tjetër më të mirë.

Mos harroni të bëni baza të gjera para se të mendoni të krijoni videon tuaj të radhës. Në vend që të krijoni përsëri atë që të gjithë të tjerët në industrinë tuaj po bëjnë, mendoni jashtë kutisë dhe dilni me idetë tuaja unike të përmbajtjes. Kushtojini vëmendje të veçantë 10 sekondave të para të videos tuaj pasi ato ose mund të joshin shikuesit tuaj ose t'i shtyjnë ata.

3. Jini konsistent

Pyesni veten. Në cilin kanal preferoni të abonoheni? Ai që poston një herë në muaj vetëm për të shkuar AWOL? Ose, një kanal tjetër që poston dy herë në javë në mënyrë të vazhdueshme? Ne të gjithë e dimë përgjigjen - ne zgjedhim atë që përditëson rregullisht kanalin e tyre me përmbajtje të re për shikuesit e tyre. Si krijues, auditori juaj pret që ju të postoni në kohë për t'i mbajtur ata të angazhuar dhe për të tërhequr shikues të rinj gjithashtu. Sa më shumë abonentë falas në YouTube, aq më shumë pëlqime falas nga YouTube fitoni. Fitore-fitore!

Të kesh një orar për të postuar përmbajtjen tënde gjithashtu të mban të organizuar dhe jep rezultate. Ju nuk duhet të jeni domosdoshmërisht ulur para një kompjuteri për të shkuar drejtpërdrejt dhe për ta postuar atë. Ju mund të përdorni mjete të menaxhimit të mediave sociale që ju lejojnë të planifikoni videot tuaja që mund të publikohen më vonë.

Mënyrat se si mund të merrni më shumë abonentë falas në YouTube për biznesin tuaj

4. Promovoni kanalin tuaj në YouTube në të gjithë platformat e tjera

Nëse tashmë keni një faqe në internet, një mënyrë e shkëlqyeshme për të fituar abonentë falas në YouTube është duke shfrytëzuar trafikun e qëndrueshëm në faqen tuaj të internetit. Promovoni kanalin tuaj në YouTube në faqen tuaj të internetit. Nëse përdorni shtojcat e duhura, auditori juaj thjesht mund të klikojë në një buton dhe të drejtohet në faqen tuaj në YouTube për të parë përmbajtjen tuaj. Ju gjithashtu mund të konsideroni vendosjen e lidhjeve tuaja në YouTube në postimet tuaja në blog për të joshur lexuesit tuaj që të vizitojnë faqen.

Një truk tjetër i mrekullueshëm është duke promovuar kryq kanalin tuaj në YouTube në platforma të tjera të mediave sociale si Twitter, Facebook, Instagram dhe LinkedIn. Sa herë që keni një video të re që vjen, mund të ndani trailerin ose fragmentet e tij në historinë tuaj në Instagram për të ndërtuar parashikimin. Nëse keni grumbulluar një numër të mirë ndjekësish në këto platforma, dhe ata e duan atë që bëni, do të jetë vetëm çështje kohe para se të bëhen abonentët tuaj për një kohë të gjatë.

5. Shtoni një filigran në videot tuaja

Krijuesit e përmbajtjes në YouTube mund të shtojnë një filigran të vogël në të gjitha videot që krijojnë. Shpesh krijuesit fillestarë të përmbajtjes as nuk e kuptojnë se opsioni i filigranit ekziston në platformë. It'sshtë një ikonë e vogël që rri pezull në këndin e poshtëm të djathtë të videove tuaja. Ju ose mund ta personalizoni atë në filigranin tuaj të markës ose përdorni një filigran që i ngjan butonit të paracaktuar të regjistrimit të YouTube.

Fatkeqësisht, shumë herë ujëra e markës mund të kalojë pa u vënë re ose të mos i nxisë shikuesit të ndërmarrin ndonjë veprim. Ne ju sugjerojmë që t'i përmbaheni butonit të kuq të abonimit që YouTube zakonisht përdor. Kjo e bën më të lehtë për shikuesit të vërejnë, dhe ata kanë më shumë gjasa të klikojnë mbi të. Sidoqoftë, nëse akoma dëshironi të personalizoni, mund të klikoni Personalizimi në menunë dhe pastaj zgjidhni Markimin.

6. Jepni një vështrim të shkurtër asaj që po vjen më pas

Një mënyrë e shkëlqyer për të fituar abonentë falas në YouTube është duke i entuziazmuar shikuesit tuaj dhe të jeni të varur nga përmbajtja që krijoni. Sepse, sapo atyre u pëlqen ajo që shohin, puna juaj do të bëjë të gjitha bisedat dhe ata do të rrinë pranë për më shumë. Një teknikë e zgjuar që krijuesit më të vendosur të YouTube përdorin për të mbajtur audiencën e tyre të angazhuar është duke krijuar pritje për videon e tyre të ardhshme.

Një videoklip i ri, një lansim i produktit të ri, një veçori e re për produktin tuaj, një shërbim i ri, apo edhe një bashkëpunim surprizë me një yll të famshëm! Çfarëdo që të jetë, mos harroni të joshni auditorin tuaj duke i dhënë atyre një aluzion se për çfarë do të jetë videoja juaj e ardhshme. Nëse e bëni punën tuaj mjaft mirë, mund të jeni të sigurt që shikuesit tuaj besnikë do të jenë të pranishëm për të parë videon tjetër me frymë të zbehur dhe për t'ju dhënë pëlqime falas në YouTube.

7. Krijoni lista për luajtje për t'i mbajtur shikuesit tuaj të lidhur

A keni një grup videosh që mund të organizohen më mirë me një listë dëgjimi? Ndoshta ju ofroni mësime kontabiliteti dhe mbuloni një temë secila në një video. Apo keni një grup uebinarësh? Çfarëdo që të jetë, listat e dëgjimit ju lejojnë të bëni hapin tuaj më të mirë përpara duke u treguar shikuesve tuaj se ka vazhdimësi në përmbajtjen tuaj. Duke krijuar një listë për luajtje, ju i drejtoni ata përmes një udhëtimi afatgjatë dhe i tërheqni dëshirës së shikuesit për të ngrënë.

Një përfitim tjetër i listave për luajtje është se ato rrisin kohën e shikimit të kanalit tuaj. Videot vazhdojnë të luhen në modalitetin 'AutoPlay' në një mënyrë të paracaktuar. Kjo është mjaft e ngjashme me atë se si brezi mijëvjeçar tenton të lidhet me një seri Netflix. Me një listë dëgjimi në YouTube, do të keni mundësi të arrini të njëjtën dëshirë dhe rezultat të njëjtë, duke i dhënë kanalit tuaj shumë arsye për të grumbulluar pëlqime falas në YouTube.

8. Përdorni Kartat dhe Ekranet Fundore për të promovuar video të tjera

Ekranet përfundimtare dhe kartat janë mjete të fuqishme që e bëjnë thirrjen tuaj për veprim më me ndikim. Siç sugjeron emri, një ekran përfundimtar është një imazh që vjen në fund të videos tuaj e cila mund të përdoret për të kërkuar që shikuesit tuaj të regjistrohen. Ose, madje mund ta përdorni për të promovuar faqen tuaj të internetit ose për të drejtuar auditorin tuaj në videon tjetër. Nëse dëshironi, mund të ktheheni dhe të shtoni ekrane fundore në videot e vjetra që janë postuar tashmë në kanalin tuaj. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të fituar abonentë falas në YouTube dhe për të rritur pëlqimet falas në YouTube.

Për të shtuar një ekran përfundimtar, thjesht shkoni në menunë e majtë të Creator Studio dhe klikoni Përmbajtja. Zgjidhni videon në të cilën dëshironi të shtoni ekranin përfundimtar. Klikoni në kutinë e ekranit përfundimtar që shfaqet në anën e djathtë të ekranit. Pastaj mund të zgjidhni nga katër elementë të ndryshëm të pajtimit bazuar në qëllimet tuaja.

9. Mos harroni të ndërveproni me shikuesit tuaj

Marrja e pëlqimeve falas në YouTube kërkon përpjekje të vazhdueshme nga ana juaj. Nuk është e lehtë të fitosh shikues të rinj duke pasur parasysh konkurrencën që shohim sot. Një mënyrë e zgjuar për të punuar rreth kësaj është duke i kushtuar vëmendje të barabartë shikuesve tuaj ekzistues. Lërini ata të ndihen të vlerësuar dhe të vlerësuar për ndihmën që ju keni për të qenë krijuesi që jeni. Angazhohuni me ta në postimet tuaja. Përgjigjuni komenteve të tyre. Njihuni me atë që u pëlqen ose nuk u pëlqen në videon tuaj.

Kur krijoni marrëdhënie kaq kuptimplota me auditorin tuaj, kjo përkthehet në besnikëri afatgjatë. Kur dëgjoni sugjerimet e tyre dhe veproni sipas tyre, ata ndihen të dëgjuar dhe lidhen më shumë me përmbajtjen tuaj. Mbani mend, shikuesit e lumtur mund të sjellin më shumë shikues përmes publicitetit gojar dhe duke ndarë përmbajtjen tuaj me rrethin e tyre të miqve.

10. Konsideroni Rimorkiot e Kanaleve për të tërhequr shikuesit tuaj

Dëshironi t'i njoftoni shikuesit tuaj të rinj se për çfarë bëhet fjalë në kanalin tuaj në YouTube në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë? Enter - Rimorkiot e kanaleve. Këto janë si rimorkio filmash që japin një kulm në atë që bëni dhe përmbajtjen që krijoni për shikuesit tuaj. Ju mund të përdorni rimorkiot e kanalit për të nxjerrë në pah përfitimet e kanalit tuaj. Mos harroni të mbani gjatësinë midis 25 dhe 30 sekonda.

Rimorkio mund të përcjellë historinë e markës tuaj, ambiciet tuaja dhe atë që planifikoni të arrini përmes kanalit. A duhet të jetë frymëzuese, qesharake apo e ngarkuar emocionalisht? Çfarëdo që punon për ju dhe pajtohet me linjën tuaj të punës. Bëjeni atë me ndikim në mënyrë që shikuesit të konvertohen me lehtësi në pajtimtarë.

11. Krijoni Thumbnails Custom që tërheqin vëmendjen

Një tablo është një imazh paraprak që vepron si një mbulesë për videon tuaj. Thingshtë gjëja e parë që shikuesi do të shikonte kur të vinte në faqen tuaj. Të gjithë e dimë, përshtypjet e para janë përshtypjet e fundit. Pra, vendosni të gjitha përpjekjet tuaja për të krijuar një tablo tërheqëse për sy që është përtej angazhimit. Shpesh, fotografia e videos tuaj bëhet faktori vendimtar nëse një shikues zgjedh të luajë videon tuaj ose një tjetër nga rezultati i kërkimit.

YouTube gjithashtu krijon një tablo të paracaktuar për videot thjesht duke nxjerrë një pamje të rastësishme të ekranit prej saj. Në shumicën e rasteve, kjo nuk është mjaft e mirë për të çuar trafik në videon tuaj dhe për të nxitur shikuesin të klikojë. Ne ju sugjerojmë të krijoni fotografinë tuaj. Le të jetë 1280 x 720px siç rekomandojnë udhëzimet e YouTube.
Këshillë Pro: Një fytyrë e qeshur që shikon drejtpërdrejt në kamerë duket se funksionon pothuajse gjatë gjithë kohës për çdo lloj video.

12. Nxitni shikuesit nëse ata regjistrohen në kanalin tuaj

Ne njerëzit i duam gjërat falas. 'Çfarë ka për mua?' Kjo bëhet arsyeja ndonjëherë pse ne mund ose nuk mund të bëjmë një gjë. Çuditërisht, kjo funksionon si një bukuri për të rritur shikimet tuaja në YouTube gjithashtu. Dëshironi të rrisni pëlqimet tuaja falas në YouTube ose më shumë njerëz të komentojnë postimin tuaj? Një mënyrë inteligjente është të zhvillosh një konkurs. Tregojuni shikuesve tuaj nëse abonohen në kanalin tuaj dhe komentojnë postimin tuaj, ata marrin një produkt falas. Ose, një kopje të nënshkruar të librit tuaj, ose një provë falas të softuerit tuaj. Merrni stërvitjen?

Kur prezantoni shpërblime për angazhimin me kanalin tuaj në YouTube, mund të shihni një rritje të përkohshme të numrit të pajtimtarëve tuaj, si dhe angazhimin e përgjithshëm. Pasi të keni tërhequr vëmendjen e tyre, tërhiqini ata me përmbajtje bindëse të qëndrueshme, në mënyrë që ata të bëhen shikuesit tuaj për jetën.

13. Bashkëpunoni me krijues të tjerë për të rritur pëlqimet falas në YouTube

Ka marka të mundshme në YouTube që janë në të njëjtin biznes me ju. Alsoshtë gjithashtu mjaft e mundur që ju të keni një auditor të ngjashëm. Pse të mos shfrytëzoni shikuesit e njëri -tjetrit duke bashkuar duart dhe duke përfituar nga njëri -tjetri? Për shembull, mund t'i kërkoni një eksperti në fushën tuaj që të bëjë një intervistë me ju në kanalin tuaj. Kjo do të ndihmonte në sjelljen e fansave të tyre në kanalin tuaj dhe rritjen e bazës tuaj të pajtimtarëve. Njëkohësisht, shikuesit tuaj të cilët nuk ishin në dijeni të ekspertit mund të abonohen në kanalin e tyre po ashtu nëse përmbajtja jehon me ta.

Bashkëpunimi me influencuesit për të kapur më shumë sy për kanalin tuaj është ndoshta truku më i vjetër në librin e marketingut dhe megjithatë kurrë nuk dështon të bëjë magjinë e tij. Kur auditori juaj sheh bashkëpunime të tilla, mund të shkaktojë më shumë rekomandime ose ide në mendjen e tyre. Ata mund të komentojnë postimet tuaja dhe t'ju tregojnë se me cilët artistë të tjerë do të donin të shihnin që ju të bashkëpunonit.

14. Zotëroni SEO në YouTube

Optimizimi i Motorit të Kërkimit sigurohet që njerëzit të mund të shikojnë përmbajtjen tuaj kur e kërkojnë atë duke përdorur fjalë kyçe të caktuara. Për shembull, ju keni një kanal gatimi në YouTube. Ju krijoni një video në sanduiçe të pjekura në skarë. Si do ta gjejnë njerëzit atë video nëse nuk e optimizoni titullin, përshkrimin dhe përdorni hashtag -et përkatës? Mjetet SEO të tilla si Google Planner ju lejojnë të dini fjalët kryesore që njerëzit përdorin për të gjetur informacion të caktuar.

YouTube SEO ju siguron që të mos bëni një video për një temë që askush nuk po e kërkon. Ose tituj që askush nuk mund t'i gjejë. Nëse nuk jeni të sigurt se si të gjeni fjalët kyçe të duhura duke përdorur mjete online, studioni kanalin e konkurrentit tuaj dhe vëzhgoni cilat fjalë kyçe duket se funksionojnë. Ju gjithashtu mund të përdorni YouTube Analytics për të parë se cilat fjalë kyçe ju japin rezultatet më të mira.

15. Provoni YouTube Live

Videot drejtpërdrejt janë bërë një prirje që është këtu për të qëndruar. Një numër në rritje i aplikacioneve të tilla si Instagram dhe Facebook po marrin këtë veçori e cila po e bën më të lehtë për markat të hyjnë në bord. Nga sesionet interesante dhe pyetjet dhe uebinaret deri tek mësimet e drejtpërdrejta dhe demonstrimet e produkteve, ka gjëra të panumërta që mund të eksploroni në YouTube drejtpërdrejt për të fituar abonentë falas në YouTube.

Nivelet e angazhimit dhe vetëdija për markën që mund të ndërtoni në një sesion të drejtpërdrejtë mbeten të pashembullta. Pavarësisht nëse është ndjenja e papërpunuar dhe organike e videos live ose pasiguria dhe eksitimi i asaj që do të ndodhë, transmetimi i drejtpërdrejtë ia vlen të provohet. Para se të dilni drejtpërdrejt, mos harroni të investoni në pajisjet dhe ndriçimin e duhur në mënyrë që videoja juaj të duket më profesionale.

Duke Up

Shpresojmë që këshillat e mësipërme të jenë të dobishme për të promovuar markën tuaj në kanalin tuaj dhe për të fituar abonentë falas në YouTube. Mbani mend, nuk ka një qasje të vetme për marketingun me video. Shtë një proces mëso-si-ju-shkoni ku gradualisht mësoni se çfarë funksionon për ju dhe çfarë jo. Synoni të krijoni përmbajtje interesante dhe ta postoni atë në mënyrë të vazhdueshme për të ndërtuar një bazë abonentësh besnikë. Varg video të të njëjtit grup në një listë dëgjimi për të lehtësuar vazhdimësinë. Kushtojini vëmendje optimizimit të titullit të videos, përshkrimit dhe përdorimit të hashtags që mund të tërheqin më shumë njerëz në përmbajtjen tuaj të videos.

Nëse marketingu i YouTube ju duket shumë dërrmues dhe keni nevojë për ndihmë profesionale, ne, në YTpals, jemi në shërbimin tuaj. Ne posedojmë mjetet dhe ekspertizën për t'ju siguruar pëlqime falas në YouTube duke rritur pajtimtarët tuaj duke përdorur zgjidhjet më të mira SEO dhe teknikat e provuara nga industria.

Kontaktoni me ne për të gjitha nevojat tuaja të marketingut në YouTube. Ekipi ynë miqësor i ekspertëve do të jetë i lumtur të mësojë rreth kërkesave të biznesit tuaj dhe të ofrojë zgjidhje të personalizuara që janë më të përshtatshme për nevojat tuaja.

Postimet më të fundit në blog

16th shtator 2023

Si të ndryshoni emrin e përdoruesit të TikTok para 30 ditësh

Mësoni se si të ndryshoni emrin e përdoruesit të TikTok përpara periudhës standarde të pritjes 30-ditore. Thuaj lamtumirë një emri përdoruesi më pak se ideal dhe përshëndetje për një fillim të ri në...

14th shtator 2023

Si të filloni një podcast në Soundcloud

Mësoni se si të filloni podcast-in tuaj në Soundcloud me këto udhëzime dhe këshilla hap pas hapi. Nga konfigurimi i llogarisë tuaj deri te regjistrimi dhe modifikimi i episodeve, ne do të...

14th shtator 2023

Sa kohë duhet të jetë një prezantim në YouTube?

Zbuloni sa kohë duhet të jetë prezantimi juaj në YouTube për të tërhequr vëmendjen e shikuesve dhe për të lënë një ndikim të qëndrueshëm. Merrni këshilla dhe faktorë për t'u marrë parasysh në këtë artikull!

Përdorni formularin e shpejtë të porosisë më poshtë

Shërbime
Çmimi $
$30

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje
Shërbime
Çmimi $
$20
$60
$100
$200
$350
$600

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje
Shërbime
Çmimi $
$13.50
$20
$25
$40
$70
$140
$270
$530
$790
$1050
$1550

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje
Shërbime
Çmimi $
$20
$35
$50
$80

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje
Shërbime
Çmimi $
$60
$180
$300
$450
$600
$700

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje
Shërbime
Çmimi $
$30
$50
$80
$130
$250

karakteristika

 • Dorëzimi i garantuar
 • Garancia e rimbushjes
 • Dorëzimi i sigurt dhe privat
 • Dorëzimi FILLON në 24-72 orë
 • Dorëzimi vazhdon çdo ditë deri sa të përfundojë
 • Blerja një herë me shumicë - Nuk ka përsëritje

Besuar nga 500,000 + Klientë

Shikoni se çfarë po thonë klientët tanë për YTPals

Cfare po prisni?

Bashkohuni me rrjetin tonë me mbi 500,000 pronarë të suksesshëm të kanalit YouTube të cilët po fitojnë pajtimtarë falas në YouTube për të ndihmuar në rritjen e kanalit të tyre në YouTube.

Merrni pajtimtarët falas tani!
Dikush në blerë
më parë